Połączenie komfortu i wydajności: AENO Premium Eco Smart Heater

Total
0
Shares

Gdy dni stają się coraz krótsze, a chłód zimy zaczyna się zbliżać, zaczynamy naprawdę szukać przytulności i ciepła w naszych domach. Grzejnik AENO Premium Eco Smart jest tutaj, aby ci to zapewnić.

Grzejnik AENO Premium Eco Smart: słońce w Twoim domu

1. Energooszczędność: połączenie grzejników na podczerwień i konwekcyjnych
Ogrzewanie podczerwienią jest jak słońce – bezpośrednio, ciepło, wprost do ciała. To unikalne podejście zapewnia efektywność energetyczną poprzez skuteczne ogrzewanie zarówno mebli, jak i otaczającego powietrza, zamiast jego osuszania (komfortowa wilgotność wynosi od 50% do 65% dla ludzi). W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń konwekcyjnych, które szybko przegrzewają przestrzeń mieszkalną, grzejnik AENO Premium Eco Smart tworzy zrównoważone, komfortowe środowisko wolne od strat energii i maksymalizujące komfort. Zwierzęta go uwielbiają, dzieci się nim cieszą.

2. Niewidzialna elegancja: bezbłędna integracja z wnętrzem domu
Grzejnik AENO Premium Eco Smart dostępny jest w kilku kolorach – biały, czarny i szary. Biały kolor bez trudu ukrywa się we wnętrzu, czyniąc grzejnik niewidocznym elementem wystroju, podczas gdy szary i czarny zapewniają wyjątkowe obszary skupienia i przyciągają wzrok każdego. Dzięki cienkiemu szkłu o grubości 11 mm, grzejnik dodaje wyrafinowania w każdym miejscu.

3. Hipoalergiczny i bezzapachowy
Ogrzewanie tradycyjne, takie jak urządzenia konwekcyjne, wentylatorowe, panelowe, lampowe lub bateryjne, często powoduje osuszanie powietrza, co skutkuje dyskomfortem i problemami zdrowotnymi. Z drugiej strony, technologia podczerwieni grzejnika AENO Premium Eco Smart wykorzystuje hipoalergiczną metodę ogrzewania, która nie emituje szkodliwych substancji, nieprzyjemnych zapachów, nie wysusza skóry ani nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie.

4. Najwyższej klasy materiały i jakość wykonania
Wysokiej jakości materiały, począwszy od anodyzowanych, piaskowanych nóg i śrub z prawdziwego aluminium, po ultra czyste emaliowane szkło hartowane, grzejnik AENO Premium Eco Smart jest za każdym razem wykonany z inżynieryjną perfekcją. Przykładamy dużą wagę do jakości.
Nawet gumowe podkładki są zintegrowane, aby zapobiec uszkodzeniu mebli i podłóg, wyróżniając się jako bezpieczne urządzenie dla dzieci i zwierząt domowych, będąc niezwykle trwałym i zapewniając długą żywotność tego luksusowego ciepła.

5. Łatwy montaż i ochrona środowiska
Tradycyjne urządzenia grzewcze, takie jak urządzenia konwekcyjne, wentylatorowe, panelowe, bateryjne lub żarówkowe, często powodują osuszanie powietrza, co skutkuje dyskomfortem i problemami zdrowotnymi. Z drugiej strony, technologia podczerwieni AENO Premium Eco Smart Heater wykorzystuje hipoalergiczną metodę ogrzewania, która nie emituje szkodliwych substancji, nieprzyjemnych zapachów, nie wysusza skóry ani nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie. Pamiętamy o Tobie.

Grzejnik AENO Eco Smart został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju – 95% materiałów można poddać recyklingowi i są one przyjazne dla środowiska.

6. Bezpieczeństwo dla najmłodszych
AENO Grzejnik automatycznie wyłącza się w razie przypadkowego przewrócenia, generując alarm dźwiękowy zarówno na urządzeniu, jak i na czujniku mocy. Co więcej, opcja Child Lock w aplikacji na smartfona zapobiega przypadkowemu włączeniu grzejnika przez najmłodszych.

7. Interfejs na grzejniku i w aplikacji
Łatwy w obsłudze interfejs grzejnika AENO Premium Eco Smart pozwala nam bez wysiłku regulować temperaturę w pomieszczeniu i na panelu grzewczym. Temperatura panelu może zmieniać się w zakresie od 60 do 120 stopni Celsjusza, zapewniając doskonały komfort. Pozwala to na zmianę mocy grzejnika od 150W do 700W+ w celu uzyskania optymalnej temperatury w domu.

8. Energooszczędne ogrzewanie szkła
Grzejnik AENO Eco zapewnia personalizowane ustawienia temperatury dla efektywnego zużycia energii i oszczędności kosztów. Dostosuj temperaturę panelu do swoich upodobań, aby zoptymalizować zużycie energii, dzięki czemu jest to opcja przyjazna dla środowiska i budżetu. Aplikacja mobilna AENO umożliwia zdalne zarządzanie grzejnikiem, monitorowanie zużycia energii i planowanie w celu optymalizacji zużycia energii.

9. Inteligentne funkcje zwiększające funkcjonalność
Aplikacja mobilna ułatwia regulację temperatury w pomieszczeniu, monitorowanie zużycia energii elektrycznej i dostosowywanie harmonogramu (np. automatyczne włączanie ogrzewania o 18:00 i wyłączanie o 06:00 następnego dnia). Czujnik upadku/pochylenia zapewnia bezpieczeństwo, automatycznie wyłączając grzejnik w przypadku upadku, co pozwala zachować spokój, zwłaszcza w pobliżu dzieci lub zwierząt domowych. Sterowanie temperaturą panelu pozwala na bardzo precyzyjne ustawienie dla siebie ciepła, które chcesz osiągnąć – od 60 do 120 stopni Celsjusza. Ogrzej się tej zimy dokładnie tak, jak lubisz.

10. Grzejnik AENO Eco Smart : Zwycięzca Red Dot Award 2023
Grzejnik AENO Eco Smart Heater zdobył prestiżowe uznanie, zdobywając nagrody Red Dot 2023 Award i Red Dot 2023 Smart Product Award. Nagrody te potwierdzają, że AENO jest wiodącą marką w dziedzinie designu. Prezentując swoje zaangażowanie w sprawdzoną technologię i dostarczając najwyższej klasy rozwiązania grzewcze, AENO to prawdziwy lider.

Werdykt: Grzejnik AENO – mądra inwestycja dla Twojego komfortu

AENO Premium Eco Smart Heater to nie tylko grzejnik – to kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania domu. Jego innowacyjne funkcje, efektywność energetyczna, wszechstronna konstrukcja i przyjazny dla użytkownika interfejs sprawiają, że jest to najlepszy wybór pod względem komfortu, oszczędności kosztów i przyjazności dla środowiska. Inwestycja w grzejnik AENO Eco Smart jest korzystna nie tylko dla domu, ale także dla ogólnego samopoczucia.

Gdy nadchodzi zimna pora roku, skorzystaj z ciepła i jakości oferowanej przez grzejnik AENO, podnosząc komfort ogrzewania na nowy poziom w swoim mieszkaniu. Twój dom zasługuje na to, co najlepsze, a grzejnik AENO Premium Eco Smart właśnie to zapewnia.

Chcesz KUPIĆ ten produkt?

Sprawdź listę sprzedawców w swoim kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like