AENO na nowo definiuje komfort i przyjazny dla użytkownika design ogrzewania domowego, wprowadzając na rynek najnowszy model: AENO Premium Eco Smart LED Heater

Total
0
Shares

AENO, wiodąca marka urządzeń gospodarstwa domowego, rozszerzyła swoją linię inteligentnych urządzeń grzewczych, ogłaszając wprowadzenie na rynek najnowszego modelu: AENO Premium Eco Smart LED Heater. Ten przełomowy dodatek do rodziny grzejników AENO, w tym tegorocznego podwójnego zwycięzcy Red Dot Award 2023 – AENO Premium Eco Smart Heater, nie tylko na nowo zdefiniował komfort.

AENO Premium Eco Smart LED Heater posiada nowy cyfrowy wyświetlacz LED i 4 przyciski. W wyposażeniu grzejnika znajdziemy: ekran temperatury (aktualnej i ustawionej przez użytkownika), przycisk trybu SMART (aby włączyć stałe ogrzewanie lub ustawić temperaturę w pomieszczeniu) dla wydajnego i ekonomicznego ogrzewania, przyciski wyższej i niższej temperatury oraz oczywiście słynny aluminiowy przycisk zasilania. Jasność ekranu LED możemy dostosowywać do własnych preferencji: np do trybu nocnego i komfortowego snu. Automatyczne wyłączanie przycisków i ekranu możliwe jest z poziomu aplikacji (domyślnie zawsze włączone).

Dzięki zaawansowanej technologii i najwyższej europejskiej jakości, AENO konsekwentnie znajduje się w czołówce branży AGD. Wprowadzenie na rynek grzejnika AENO Premium Eco Smart LED stanowi ekscytujący kamień milowy dla marki, która rozszerza swoją kategorię produktów, aby zaspokoić zmieniające się potrzeby konsumentów na całym świecie. Produkty te, to najnowocześniejsze grzejniki, które łączą energooszczędne ogrzewanie z zaawansowanymi funkcjami połączeń.

Przyjazna dla użytkownika obudowa zapewnia najwyższy komfort użytkowania

Zaprojektowane z myślą o idealnym połączeniu stylu i funkcjonalności, grzejniki AENO Premium Eco Smart LED oferują szereg inteligentnych funkcji, które zmienią nasz sposób myślenia o ogrzewaniu. Wyposażone w zaawansowane czujniki (czujnik przewrócenia, termostat w kablu, panel kontroli temperatury) i najnowocześniejszą technologię, grzejniki te dostosowują się do preferencji użytkownika, zapewniając optymalny komfort przez cały czas.

Cyfrowy wyświetlacz, jednostka sterująca z podświetleniem LED i przyciskami są wykonane tak intuicyjnie, że można je łatwo znaleźć dotykiem nawet w ciemności. AENO dba o to, abyś nie musiał szukać przycisku zasilania z tyłu – po prostu wyciągnij ręce, a przyciski same wpadną w twoje palce. Wszystko jest niezwykle proste dla Ciebie i Twoich rodziców!

Idealne dopasowanie do każdego wnętrza

Smukła, ultracienka konstrukcja (tylko 11 mm), najwyższej jakości materiały (anodyzowane aluminium) i stylowa jasność wyświetlacza LED sprawiają, że ten grzejnik jest obiektem pożądania.

Grzejnik AENO Premium Eco Smart LED jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: biały, czarny oraz szary (NOWOŚĆ), dzięki czemu można wybrać ten idealny, pasujący do wnętrza.

Niewidoczna konstrukcja z ultracienkim panelem ze szkła hartowanego idealnie pasuje do każdego wnętrza, stając się główną atrakcją i skupiając na sobie wzrok lub w niewidoczny sposób ukrywając się w nim. Użytkownik może zainstalować go w dowolny dla siebie sposób i dopasować do swojego wnętrza: na podłodze lub na ścianie.

Wybierz sposób sterowania

Użytkownik może wybrać sposób sterowania urządzeniem zgodnie ze swoimi preferencjami i wygodą tu i teraz: zdalnie z aplikacji mobilnej, za pośrednictwem asystentów głosowych lub za pomocą cyfrowego wyświetlacza i przycisków ustawień.

Wyposażone w moduł Wi-Fi urządzenie może być łatwo sterowane za pomocą aplikacji mobilnej, umożliwiając monitorowanie zużycia energii, ustalanie harmonogramów i regulację temperatury w czasie rzeczywistym. Utwórz harmonogram ogrzewania domu i ustaw komfortową temperaturę z wyprzedzeniem w aplikacji, gdy pracujesz w biurze.

Steruj za pomocą głosu, gdy jesteś w domu (Google Home lub Amazon Alexa) lub jeśli nie masz pod ręką telefonu, ustaw wybrany tryb za pomocą stylowego i przyjemnego w dotyku przycisku. Dzięki przyciskowi ustawień i cyfrowemu wyświetlaczowi Twoi bliscy mogą korzystać z grzejnika, nawet jeśli Ciebie nie ma w pobliżu. Może to być niezwykle przydatne, jeśli chcesz zadbać o starsze pokolenie w swojej rodzinie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o sterowanie temperaturą za pomocą poleceń głosowych, czy zdalne dostosowywanie ustawień za pomocą aplikacji na smartfona, AENO daje pewność, że zawsze masz kontrolę, bez względu na to, gdzie jesteś.

Tryb niestandardowy i inteligentny dla oszczędności energii

Jedną z wyjątkowych cech inteligentnych grzejników AENO jest ich zdolność do pracy w trybie SMART, gdy jest to potrzebne do utrzymania konfigurowalnej komfortowej temperatury bez strat energii elektrycznej. Zapomnij o chłodnych porankach i przywitaj się z przytulnym domem za każdym razem, gdy przekroczysz jego próg.

Wszystkie modele grzejników AENO są bardziej wydajne niż pozostałe rodzaje i sposoby ogrzewania (ogrzewanie konwekcyjne, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie).

Szybko i efektywnie wykorzystuje całe 700+ W mocy bez marnowania ciepła i pieniędzy. Temperaturę panelu można zmieniać za pomocą aplikacji od 120 stopni Celsjusza do 60 stopni Celsjusza, zmieniając zakres temperatur z 700W+ do 150W+.

Jest dwa razy bardziej wydajny niż tradycyjny grzejnik. Po ogrzaniu pomieszczenia do wybranej temperatury grzejnik automatycznie wyłącza się, nie marnując energii elektrycznej i utrzymując temperaturę w pomieszczeniu (w trybie SMART). Utrzymanie temperatury w pomieszczeniu jest zawsze tańsze. Możesz oszczędzać energię i pieniądze oraz utrzymywać ciepło przez cały sezon grzewczy.

Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla AENO, a inteligentny grzejnik AENO Premium LED Eco nie jest wyjątkiem. Wbudowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak blokada przed dziećmi, ochrona przed przegrzaniem i czujnik przewrócenia / upadku (grzejnik wyłącza się w przypadku upadku, a sygnał dźwiękowy informuje o upadku grzejnika i wysyła powiadomienie w aplikacji) zapewniają spokój ducha, pozwalając cieszyć się ciepłem bez obawy o wypadki.

Zdrowe ogrzewanie dla dobrego samopoczucia

Grzejniki AENO nie wysuszają powietrza i nie spalają tlenu – to nie jest klimatyzacja. To bardzo ważne dla zdrowia. Grzejniki nie wydmuchują powietrza – więc nie wydmuchują pyłków ani kurzu, co czyni je doskonałym urządzeniem dla alergików. Cichy, bezwonny i bezpyłowy grzejnik AENO Premium LED Eco Smart to odpowiednie rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i zwierzętami.

“AENO zawsze angażowało się w poprawę życia naszych klientów poprzez innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania domu – powiedział Andrei Kazennau, Business Development Manager w dziale Heaters. “Wprowadzając na rynek nasze inteligentne grzejniki, przenosimy komfort i wygodę na zupełnie nowy poziom. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i jesteśmy dumni, że możemy im to zapewnić dzięki tej wyjątkowej linii produktów. Nasze modele grzejników są arcydziełem wzornictwa produktowego, co zostało potwierdzone w przypadku pierwszej generacji modelu grzejnika AENO Premium Eco Smart nagrodą Red Dot Awards. Mamy nadzieję, że nowy model będzie równie udany i uzupełni tę kategorię produktów, poszerzając wybór dla klientów. Współpracujemy ze sprzedawcami detalicznymi, studiami architektonicznymi i wnętrzarskimi, więc jesteśmy otwarci na rozmowy o potencjalnej współpracy!”

Inteligentne grzejniki AENO będą dostępne w sprzedaży od października w sklepach partnerskich i na platformach internetowych. Początek sprzedaży to idealny czas na modernizację domowego systemu ogrzewania, aby zapewnić ciepłe i przytulne wnętrza w nadchodzącą zimę! Aby dowiedzieć się więcej o nowych modelach, kliknij link.

Informacje o AENO i inteligentnych grzejnikach AENO Premium Eco LED

AENO to młoda i dynamiczna marka inteligentnych urządzeń domowych, stworzona przez międzynarodowy zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów. AENO dba o klientów i stara się stale ulepszać funkcjonalność produktów i poszerzać ich możliwości. Aby zwiększyć jakość i wartość, oraz zoptymalizować logistykę dostaw dla sieci handlowych i użytkowników końcowych, linia produkcyjna do wytwarzania inteligentnych grzejników eco premium działa w Europie, w Polsce. AENO jest częścią portfolio marek ASBIS Enterprises PLC, wiodącego dystrybutora produktów IT w regionie EMEA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like