Zdrowie i ciepło bez kurzu dzięki grzejnikom AENO

Total
0
Shares

Porozmawiajmy o prawdziwym wyzwaniu, jakim jest ogrzewanie domu. Obecnie najważniejsze jest znalezienie równowagi między utrzymaniem ciepła, świeżego i nawilżonego powietrza oraz troską o zdrowie rodziny.

Tradycyjne grzejniki dobrze radzą sobie z ogrzewaniem pomieszczeń, ale często zapominają o naszym zdrowiu. Tworzą one ciepłe powietrze, ale niestety sprawiają również, że jest to idealne miejsce do rozwoju bakterii. Szczególnie, gdy na zewnątrz jest zimno, a my mamy zamknięte okna, grzejniki te tworzą środowisko, w którym bakterie chorobotwórcze rozwijają się dokładnie tam, gdzie mieszka nasza rodzina, w wilgotnym i gorącym środowisku. Co więcej, gorące powietrze wysusza nasze nosy, tworząc pęknięcia z potencjalnymi punktami wejścia dla bakterii.

Paradoks tradycyjnych grzejników

Badania naukowe, jak np. te, które analizują fizjologiczny i psychologiczny wpływ ogrzewania, opublikowane przez National Library of Medicine, podkreślają pewną wadę konwencjonalnych grzejników. Mają one tendencję do zwiększania poziomu tlenku węgla w naszych pomieszczeniach mieszkalnych, potencjalnie powodując złe samopoczucie. Ten wzrost CO, w połączeniu z zamkniętym ciepłym powietrzem, może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie, zagrażając ogólnemu samopoczuciu.

Grzejniki AENO Premium Eco Smart to zupełnie inna historia. Nasze urządzenia są bezwonne, ciche i nie powodują ruchu powietrza ani cząsteczek kurzu. Grzejniki AENO Premium Eco Smart, są umieszczone poniżej obszaru głowy, chłodząc i ogrzewając stopy, utrzymują głowę chłodniejszą, dzięki czemu czujesz się lepiej. I zdrowiej!

Wyższy komfort i czystość w domu dzięki grzejnikom AENO

Podsumowując, grzejniki AENO Premium Eco Smart wykraczają poza tradycyjną koncepcję ogrzewania domu. Teraz, wiedząc, jak grzejniki AENO na nowo określają narrację, możesz śmiało ulepszyć swoje środowisko domowe dzięki 5 dostępnym modelom w 3 różnych kolorach (biały, czarny, szary). Z przyciskami z boku (wersja 3, 4, 5) i w aplikacji (wszystkie 5 modeli). Te najnowocześniejsze grzejniki o minimalistycznym designie będą pasować do każdego pomieszczenia, na podłodze lub na ścianie.

Grzejnik AENO można zdalnie włączać i wyłączać za pomocą przycisków na grzejniku lub aplikacji mobilnej. Ustaw przejrzysty harmonogram czasowy, aby włączać lub wyłączać o określonych porach dnia i do określonej temperatury (dobra opcja to od 23 do 24 stopni Celsjusza w ciągu dnia, od 20 do 21 stopni Celsjusza w nocy).

Zanurz się w cieple ogrzewania AENO, w którym możesz swobodnie oddychać. Dokonaj mądrego wyboru dla komfortu, czystości i ciepła z AENO.

Chcesz KUPIĆ ten produkt?

Sprawdź listę sprzedawców w swoim kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like