Grzejniki AENO: Przytulny komfort dla naszych futrzanych przyjaciół

Total
0
Shares

Zimowe wieczory sprzyjają spotkaniom w rodzinnym gronie, do którego bez wątpienia należą nie tylko nasi bliscy, ale również ukochane zwierzaki. Jest to moment, aby poświęcić im dodatkowy czas i troskę, tworząc bezpieczne i zdrowe środowisko, które zadba o ich dobre samopoczucie.

Latem zwierzęta lubią kąpać się w słońcu (oczywiście jeśli nie jest ono zbyt agresywne), czując się tam najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Instynkt ten nie zanika zimą, w przeciwieństwie do słońca. Nasi futrzaści przyjaciele potrzebują nowego źródła ciepła, podobnie jak ludzie.

Tradycyjne grzejniki ogrzewają powietrze, a nie ciało, więc nie działają jak słońce. Tworzą saunę, a klimatyzatory dodatkowo wysuszają powietrze, przez co nosy naszych pupili stają się suche i podatne na choroby. Tutaj z pomocą przychodzą zaawansowane grzejniki AENO – zapewniają one ogrzewanie na podczerwień, które działa dokładnie tak, jak słońce, ogrzewając ciało naszych zwierząt.

Jak grzejniki AENO stają się słońcem Twojego zwierzaka:

Inteligentne grzejniki AENO Premium Eco zapewniają komfort bez wysuszania powietrza i nadmiernego zużycia tlenu. Rozprowadzają ciepło równomiernie i delikatnie w całym pomieszczeniu. Zwierzęta naprawdę lubią leżeć przed grzejnikiem AENO.

AENO Premium Eco Smart Heater jest łatwy do sterowania. Bez wysiłku włączaj lub wyłączaj grzejnik za pomocą przycisków lub aplikacji mobilnej (Premium LED można również kontrolować temperaturę bezpośrednio na grzejniku). Ustaw harmonogramy czasowe, aby włączyć lub wyłączyć grzejnik o określonych porach dnia. I jak zawsze, możesz ustawić temperaturę – zalecamy od 23 do 24 stopni Celsjusza w ciągu dnia, od 20 do 21 stopni Celsjusza w nocy, zapewniając optymalne ciepło dla Ciebie i Twoich zwierząt przez cały dzień.

Grzejniki AENO jako rozwiązanie przyjazne zwierzętom

Zastanawiasz się, gdzie umieścić grzejnik? Po prostu umieść grzejnik AENO Premium Eco Smart Heater w pobliżu ulubionego miejsca swojego zwierzaka i obserwuj, jak Twój futrzany przyjaciel zwija się obok niego, przyciągany przez blask “słońca”.

Poza ciepłem, priorytetem AENO jest bezpieczeństwo, kluczowe dla gospodarstw domowych ze zwierzętami. Jeśli panel grzejnika AENO spadnie na kota lub psa lub dziecko przesunie go o ponad 45 stopni, grzejnik automatycznie się wyłączy, wyda wyraźny sygnał dźwiękowy i poinformuje o tym w aplikacji. Grzejniki AENO Premium Eco Smart są wykonane z hartowanego szkła (dostępne w kolorach biały, czarny i szary), dzięki czemu nie stłuką się po przewróceniu – są wytrzymałe.

Grzejniki AENO Premium Eco Smart – Twoi partnerzy w cieple

Jako niezawodne i wydajne urządzenia grzewcze na podczerwień, grzejniki AENO zapewniają ciepło i opiekę każdemu stworzeniu w domu. Od maleńkiego chomika po największego lojalnego psa, AENO zamienia przestrzeń życiową w ciepłą i przytulną atmosferę.

Grzejnik AENO Premium Eco Smart ma wiele funkcji:

  • Ultracienki, dwustronny panel grzewczy na podczerwień (11 mm), wykonany z hartowanego szkła, w minimalistycznym designie pasuje do każdego wnętrza;
  • Technologia ogrzewania na podczerwień zapewnia naturalne i zdrowe ogrzewanie bez hałasu i nadmuchu powietrza;
  • Inteligentne sterowanie umożliwia klientom obsługę urządzenia grzewczego w dowolnym miejscu;
  • Ustawienie temperatury panelu na podczerwień od 60 do 120 stopni Celsjusza dla większego bezpieczeństwa i komfortowego ogrzewania (na przykład ogrzewanie stóp – utrzymuj stopy w cieple tej zimy);
  • Osiągnięcie tak niskiego zużycia energii jak 160 Wh przy niższej temperaturze panelu grzewczego na poziomie 60 stopni Celsjusza;
  • Oszczędność energii w celu obniżenia kosztów nawet o 50%;
  • Prosty montaż wszystkich elementów i łatwa instalacja.

Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach i możliwościach Premium Eco Smart Heater AENO, odwiedź stronę: https://seasonal.aeno.com/pl/heater

Chcesz KUPIĆ ten produkt?

Sprawdź listę sprzedawców w swoim kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like